İlk yardım Eğitimi
_

İlkyardım Eğitimi

Doğrudur, ilk yardım eğitimi Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili çözüm ortaklarımızca verilmektedir. Bu eğitim, işyerlerinde çalışanların güvenliğini sağlamak için önemlidir. İlk yardım eğitimi alan kişiler, acil bir durumda birinin hayatını kurtarmak için gerekli bilgi ve becerileri edinirler.
Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili çözüm ortakları, ilk yardım eğitimi vermek için gerekli bilgi ve beceriye sahip kuruluşlardır. Bu kuruluşlar, eğitimlerini Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış müfredat ve eğitmenler eşliğinde vermektedir.

_

İlkyardım İçeriği

Eğitim İçeriği

  • İşyerinde çalışan tüm kişiler
  • Kamu görevlileri
  • Öğrenciler
  • Vatandaşlar

Eğitim Süresi

Eğitim, 2 tam gündür. Eğitim, teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Katılım Koşulları

Eğitime katılmak için okuma yazma bilmek zorunludur. Eğitime herkes katılabilir.

Eğitim Ücreti

Eğitim ücreti, içinde bulunulan zamana göre değişmektedir.

Eğitim Kayıt ve Bilgi

Eğitimlere katılmak için Kriter OSGB’nin web sitesi veya iletişim kanalları üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Kriter OSGB İlkyardım Eğitimi Hakkında Genel Bilgilendirme

İlk yardım eğitimi, teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir. Teorik derslerde, ilk yardım temelleri, temel yaşam desteği, kanama kontrolü, yanık bakımı, boğulma, şok, kırık ve çıkık gibi konular anlatılmaktadır. Uygulamalı derslerde ise, teoride anlatılan bilgiler uygulamalı olarak gösterilmektedir.

İlk yardım eğitimi, 2 günlük bir eğitimdir. Eğitimin sonunda, katılımcılara Sağlık Bakanlığı onaylı ilk yardım sertifikası verilmektedir.

İlk yardım eğitimi almak, hem kişisel hem de toplumsal açıdan önemlidir. Acil bir durumda birinin hayatını kurtarmak için ilk yardım eğitimi almak, hayat kurtarıcı bir öneme sahiptir.

_

Eğitim Talep Formu

Eğitim talebi ile ön kayıt oluşturmak ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizleri arayabilir ya da hemen altta yer alan “Eğitim Talep Formu’nu” doldurabilirsiniz.